Partnerstwo

By wilka miał partnera, obie strony muszą się zgodzić na partnerstwo.Jeśli będzie to juz załatwione, wysyłają do mnie opowiadanie o zastaniu parą i oficjalnie nią są.
--------------
Pary w WNO:
Brak.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz