Strony
Strona główna
Regulamin
Waluta
Dołącz do nas!
Legenda o powstaniu watahy
Wilki
Eventy
Stanowiska
Tereny
Klany
Dungeony/Lochy
Towarzysze
Niech wataha o nich pamięta
Ciąże, Szczeniaki...
Partnerstwo
Zareklamuj nas!
Wojny i Sojusze
Partnerstwo
By wilka miał partnera, obie strony muszą się zgodzić na partnerstwo.Jeśli będzie to juz załatwione, wysyłają do mnie opowiadanie o zastaniu parą i oficjalnie nią są.
--------------
Pary w WNO:
Brak.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz