Dołącz do nas!
Żeby dołączyć do watahy, wystarczy wysłać formularz:
- na adres kamus.karus@gmail.com lub karambit.dla.wilka@gmail.com
- do Karu1280 na howrse
------------------------------------------
Formularz
Dorosły Wilk:
Zdjęcie:(Zdjęcie twojego wilka, byle by nie było innego takiego samego w watasze)
Imię: (Nie może się powtarzać)
Pseudonim: (Inaczej ksywka, wiadomo o co chodzi)
Wiek: (W księżycach, że na ludzkie)
Płeć: (Wiadomo)
Stanowisko: (Zakładka "Stanowiska')
Klan: (Zakładka "Klany")
Charakter: (Minimum trzy zdania)
Rodzina: (Żyjąca! Później również tutaj będą wpisane szczenięta)
Moce: (Zgodne ze specjalizacją Klanu)
Historia: (Koło trzy zdania, jak wilk dołączył do watahy)
Partner:( Na początku szuka/nie szuka/podkochuje sie w...)
Miejsce zamieszkania:( W zakładce "Tereny")
Inne: (Coś jeszcze chcesz dodać od siebie?)
Inne zdjęcia:(jeśli chcesz, możesz dać inne zdjęcia twojego wilka.Ale musi być to ta sama postać!)
Właściciel:( Howrse, Doggi-game albo e-mail)
Szczenię:
Zdjęcie:(To samo, co u dorosłego)
Imię:(To samo co u dorosłego)
Pseudonim:(Up ^)
Wiek:(Do 18 księżyców)
Płeć:(Wiadomo)
Uczy się na...:(Stanowisko, którego się uczy oraz Nauczyciel)
Charakter: (Minimum trzy zdania)
Rodzina:(Żyjąca!)
Historia: (Jeśli szczenie się tutaj urodziło, omija to pole)
Inne:(Jak u dorosłych)
Inne zdjęcia:(Jak u dorosłych)
Właściciel:(Uwaga! Jeśli jest to szczenię dwóch innych wilków, tylko jeden właściciel może pisać tym wilczkiem! Nie może być na zmianę, tak więc wpisywany zostaje jeden!)
Subskrybuj:
Posty (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz